Başlangıç » Uncategorized » İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu İstanbul Tema Akademi

İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu İstanbul Tema Akademi

Arşivler

Kategoriler

Reklamlar

İş-Güvenliği-Kursu-İstanbul

İş Güvenliği Kursu İstanbul Tema Akademi:

2013 yılından itibaren revaçta olan İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu kavramı özellikle 2014 yılının ortalarında önemini kaybetmeye başladığını söylemek mümkün.

Sayıları İstanbul, Ankara İzmir gibi özellikle büyük şehirlerde kısa zamanda binleri bulan İş Güvenliği kursları şimdi varlık mücadelesi veriyorlar. Bunun iki sebebi var:

  1. 2014 yılı itibari ile değişen İş Güvenliği sınavı sitemi, çünkü yılda 4 kez yapılan sınav 2 ye indirilerek iş güvenliği kurslarının gelirlerinin azalmasına neden oldu böylece maddi kriz yaşayan iş sağlığı ve güvenliği kursları kapanma yoluna gittiler.
  2. Kısa zamanda yetişen onbinlerce İş Güvenliği ve sağlığı uzmanı ve aynı şekilde işyeri hekimi ile birlikte taleb azaldı. İş sağlığı ve güvenliği kurslarına talebin azalmasıyla birlikte bu kurumlar fonksiyonlarını zamanla yştirdiler ve yok olma noktasına geldiler.

Fakat bu durumun ortaya çıkardığı önemli diğer bir durumd aha söz konusu o da geriye sadece bu işi hakkıyla yapan ve bulundukları şehirlerde otoriter kurumlara dönüşen İş sağlığı ve güvenliği kurslarının önünü açmış oldular.

İş Güvenliği Kursu İstanbul denildiğinde akla ilk delen kurumlardan birisnin kesinlike Tema Akademi olduğunu söyemek mümkün. Kısa zamanda uygun fiyatlarla yüzlerce İş Sağlığı ve Güvenliğ Uzmanı ve İşyeri Hekimi yetiştirmeyi başaran Tema Akademi alanında otoriter bir ukurum olarak varlığını devam ettirirmeyi başarıyor.

Tema Akademi yi var eden en önemli özelliklerinden birisi şüphesiz profosyonel kadrosu ve uygun fiyatları oldu.

İş Sağlığı ve Güvenliği kurslarının özellikle 2013 yılında faaliyete geçenlerin bir kısmı bu durumu fırsat bilerek kursiyerlerinden 4000-5000 TL gibi stronomik kurs ücreti alırlarken 2013 yılının sonlarında faaliyete geçen Tema Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu İstanbul ‘da 950 TL ye kadar düşürdüğü kurs ücretleriyle belgesini buradan alan kursiyerlerin bu anlamda güvenini kazandı ve 2014 yılı itibariyle en çok tavsiye edilen kurum olmayı başardı.

İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu İstanbul denildiğinde şüphesiz akla ilk gelen kurum olmayı başaran Tema Akademi yöneticileri şüphesiz bu başarılarıyla övünmekte haklılar.

Bu alanda ziyadesiylebaşarılı olan Tema Akademi 2014 yılı başı itibariyle OSGB Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ni de faaliyete geçirme kararı aldı ve kısa bir süre önce yetkilendirildi.

Şüphesiz OSGB alanında da Tema Akademi gerek profosyonel kadrosuyla gerekse uygun fiyatları ve modern iş güvenliği metodlarının gereksinimlerini karşılayarak başarılı olacaktır.

Eğer İstanbulda ikame ediyorsanız ve İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu arayışında iseniz hiç düşünmeden Tema Akademiyi tercih edebilirsiniz.

Şayet İşeren iseniz aynı şekilde rahatlıkla söyleyebilirim ki, Tema Akademi’den OSGB Ortak Sağlık Güvenlik Birimi hizmetlerini satın alabilirsiniz.

Tema Akademi’nin hizmetleri ve hakkında daha fazla bilgi edinmek için http://www.temaakademi.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Görüntü

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: